فروشگاه آنلاین دیجی پت با گردآوری تیمی از کارشنان حوزه نگهداری از حیوانات خانگی و با ارائه طیف متنوعی از محصولات این توفیق را داشته تا به یکی از بزرگترین و بهترین پت شاپ‌ها در کشور تیدیل شود. دیجی پت با فراهم کردن بستری در اینترنت این فرصت را ایجاد کرد تا نیازهای حیوانات خانگی و والدین عزیزشان را در زمینه‌های لوازم بهداشتی، لوازم نگهداری و غذای سگ و گربه برطرف سازد و مزایای خرید اینترنتی را این بار در جهت خدمت به حیوانات و منافع آن‌ها بکار گیرد. این امر دسترسی آسان والدین پر مشغله در سراسر ایران، بخصوص شهرهای کوچک و روستاها را به انواع محصولات حیوانات خانگی میسر می‌سازد.

ارجعیت منافع و رضایت مشتری، ستون اصلی سیاست‌ها و استراتژی‌های مدیریتی دیجی پت را تشکیل می‌دهد. خدماتی چون پرداخت در محل، ضمانت اصالت کالا و فرصت ۷ روزه بازگشت کالا تنها نشان‌دهنده بخش کوچکی از حسن نیت ما در جهت حمایت از مشتریان است. همچنین کارشناسان دیجی پت با انتشار مستمر مقالات و اطلاعات مفید درخصوص نگهداری و حفظ سلامت حیوانات خانگی سعی در ارتقا سطح دانش شما و بهبود کیفیت زندگی حیواناتتان دارند.

هدف ما ایجاد دسترسی همگانی به محصولات باکیفیت و ارزنده حیوانات خانگی است و انگیزه ما عشق بی‌اندازه به حیوانات و دوستداران حیوانات است.