تعویض کالا

 در این حالت کالای تحویلی دقیقا مطابق با سفارش ثبت شده مشتری بوده  ولی بنا بر هر دلیلی مشتری  قصد تعویض آن را دارد؛

مشتریان  محترم تهرانی؛ چنانچه قصد تعویض کالای دریافتی خود را دارند ، می بایست  کالای جدید مورد نظر خود را از طریق سایت ثبت نموده و در قسمت توضیحات قید نمایند که قصد تعویض کالا را دارند. سپس همکاران ما با مراجعه به درب منزل شما، ضمن تحویل سفارش جدید و تسویه هزینه آن، کالای قبلی که خواهان تعویض آن هستید را دریافت می کنند. پس از دریافت کالا توسط دیجی‌پت و انجام بررسی های لازم، مبلغ آن حداکثر ظرف 3 روز کاری آینده به حساب شما واریز خواهد شد.

تعویض برای شهر تهران بدون هزینه پیک و کاملا رایگان می باشد.

سایر مشتریان عزیزشهرستان؛ چنانچه قصد تعویض کالای دریافتی خود را دارند، می بایست محصول جدید مورد نظرشان را از طریق سایت ثبت و اقدام به تسویه آنلاین آن از طریق درگاه بانک نمایند. سپس محصولی که خواهان تعویض آن هستند را از طریق پست به نشانی ( تهران، بزرگراه شهید لشگری (جاده مخصوص)، کارخانه نوآوری آزادی ، فروشگاه آنلاین دیجی‌پت) ارسال نمایید.

پس از دریافت کالا توسط دیجی‌پت و انجام بررسی های لازم، حداکثر ظرف 5روز کاری وجه به حساب شما واریز خواهد شد.

بازگرداندن کالا درصورت وجود مغایرت

اگر مشخصات کالای دریافتی شما، با اطلاعات و توضیحات درج شده در وبسایت دیجی‌پت مغایرت داشته باشد، می توانید کالا را مرجوع کرده و هزینه آن تماما برای شما برگشت داده خواهد شد.

***وجود مغایرت باید حداکثر تا 72ساعت پس از دریافت کالا از طریق تماس با پشتیبانی (تلفن یا تلگرام درج در سایت) اطلاع داده شود. در این حالت هزینه پیک و یا پست برای بازگرداندن کالا، بر عهده فروشگاه می باشد.

اگر هنگام دریافت کالای سفارشی خود، آسیب دیدگی و یا ایراد ظاهری و فیزیکی و یا ایراد فنی در آن مشاهده کردید، می توانید کالا را مرجوع و هزینه  آن را کامل دریافت کنید

لازم به ذکر است که در هنگام تحویل کالا توسط مامورین پخش تمامی اجناس می بایست توسط خریدار چک شود و در صورت مشاهده هر گونه ایرادی از تحویل آن خوداری نماید. دریافت اجناس به منزله سالم بودن آن تلقی می شود.

***وجود آسیب و ایراد باید تا 48 ساعت پس از دریافت کالا از طریق تماس با پشتیبانی (تلفن یا تلگرام درج در سایت) اطلاع داده شود.

*چنانچه این آسیب و یا ایراد فقط با باز کردن بسته بندی کالا قابل مشاهده باشد، در صورتی کالا بازگردانده می شود که به هیچ وجه استفاده نشده و جعبه و یا پوشش بسته بندی حتما حفظ و همراه کالا تحویل داده شود.

در این حالت هزینه پیک و یا پست برای بازگرداندن کالا بر عهده فروشگاه می باشد.

انصراف از خرید

چنانچه  از خرید خود منصرف شدید، فقط در صورتی که بسته بندی اولیه کالا حفظ شده باشد، کالا قابل بازگرداندن می باشد.

***درخواست برای بازگرداندن کالا باید حداکثر تا 72ساعت پس از دریافت کالا از طریق تماس با پشتیبانی (تلفن یا تلگرام و یا درج در سایت) اطلاع داده شود.

در این حالت هزینه پیک و یا پست برای بازگرداندن کالا بر عهده خود مشتری می باشد.